Puzzle Quest 2

Puzzle Quest 2 dla Android

Rozwiązuj zagadki i przeżyj przygodę życia w telefonie Android

Puzzle Quest 2 to darmowa gra na telefony z systemem Android. Sprawnie łączy ona elementy dwóch gatunków: gier logicznych i RPG w klimacie fantasy. Jeśli szukasz oryginalnej gry RPG na Android i nie boisz się ruszyć głową, pobierz Puzzle Quest... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Oryginalne połączenie gry logicznej i RPG
  • Rozbudowany świat fantasy
  • Wiele questów do przejścia i przedmiotów do zebrania
  • Wciągająca

Wady

  • Problemy z działaniem na niektórych modelach telefonów
  • Wymaga posiadania 270MB na karcie SD

Bardzo dobry
8

Puzzle Quest 2 to darmowa gra na telefony z systemem Android. Sprawnie łączy ona elementy dwóch gatunków: gier logicznych i RPG w klimacie fantasy. Jeśli szukasz oryginalnej gry RPG na Android i nie boisz się ruszyć głową, pobierz Puzzle Quest 2.

Rozgrywkę w Puzzle Quest 2 na Android zaczynamy jak w każdej grze RPG - od wyboru klasy postaci. Możemy zostać templariuszem, barbarzyńcą, czarodziejem lub zabójcą. Oczywiście każda z tych klas dostępna jest w wersji męskiej i żeńskiej.

Każda z klas w Puzzle Quest 2 ma swoje wady i zalety, mocne i słabsze strony. Templariusze nie są mocni w ataku, ale mają bardzo silną obronę. Barbarzyńcy mają zrównoważoną obronę i atak. Czarodzieje są bardziej wszechstronni, dysponują sporym wachlarzem zaklęć i czarów. Zabójcy wydają się bardzo słabi, ale dysponują zabójczymi atakami znienacka.

Co czyni Puzzle Quest 2 na Android bardzo oryginalną grą, to system walki. Kiedy dochodzi do zwarcia, zamiast pokierować naszym bohaterem w walce wręcz lub rzucać zaklęcia przenosimy się na planszę z puzzlami. O wygranym pojedynku decyduje więc wynik w grze logicznej.

Puzzle Quest 2 na Android wspiera następujące rozdzielczości ekranów telefonów Android: 800x480, 854x480, 960x540, 1024x600 i 1280x800. Niektórzy gracze raportują, że nie działa ona na ich urządzeniach. Jako, że gra jest za darmo, możemy sprawdzić czy Puzzle Quest 2 działa na naszym Androidzie, bez szkody dla naszej kieszeni. Choć gra jest darmowa, to jednak w czasie rozgrywki pojawią się miejsca, gdzie żądać od nas będą gotówki. Czy jednak dobra przygoda, nie jest warta swej ceny?

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na android

Puzzle Quest 2

Download

Puzzle Quest 2 na Android 1.0

Opinie użytkowników o Puzzle Quest 2

Sponsorowany×